Jutrzenka Warta - Brąszewice 4:1 (1:0)

11 listopada 2011 20:25

Rekordowym serialem zakończyli rundę jesienną piłkarze Jutrzenki. W XV kolejce odnieśli piętnaste zwycięstwo pokonując w Warcie Brąszewice 4:1, po golach Piotra Sajdy-2, Roberta Jareckiego i Piotr Tomaszewskiego. Mecz nie stał na wysokim poziomie. Goście mądrze się bronili i dopiero w 41 min. najlepszy strzelec w historii klubu (przed meczem odebrał od prezesa klubu Zbigniewa Zakrzewskiego pamiątkową paterę z okazji zdobycia 200 goli w barwach Juve) Piotr Sajda ładnym strzałem w długi róg dał nam prowadzenie zdobywając swego 201 w barwach Juve. Druga połowa to "wejście smoka" w wykonaniu naszego zespołu. W 17 sekundzie po podaniu Roberta Jareckiego Sajda po raz drugi z bliska pokonał bramkarza gości. Zaś minutę później rolę się odwróciły i po podaniu Sajdy z bliska gola zdobył Jarecki. Kilka minut później po błędzie Piotra Świniarskiego gola kontaktowego zdobył najlepszy strzelec Brąszewic Przemysław Czarnecki. W doliczonym czasie gry Piotr Tomaszewski wykorzystał akcję Sajdy i strzałem do pustej bramki ustalił wynik meczu. Na meczu wydany został nowy numer Juve gol, dostępny na naszej stronie.

Skład Jutrzenki: Kwiatkowski - J.Chudzik, Świniarski, Tworek, Pawlak - Królikowski (od 70 min. Ogłoza), Maraszek, Noweta (k), Jarecki - Sajda, Tomaszewski.

Żółta kartka: Kwiatkowski.