Informacja dla RODZICÓW - ograniczenia w czasie pandemii

Szanowni Państwo, w związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju „żółtej strefy” przypominamy o Zarządzeniu Dyrektora Szkoły Nr 1/2020/20121 z dnia 31 sierpnia 2020 r., które wprowadziło Procedury organizacji pracy Szkoły Podstawowej im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie i postępowania prewencyjnego pracowników oraz rodziców/opiekunów prawnych w czasie zagrożenia epidemicznego.

W myśl procedur przebywający w budynku szkoły uczniowie klas I-VIII i pracownicy szkoły zobowiązani są zakrywać usta i nos maseczką lub przyłbicą ze względu na niemożliwość zachowania dystansu min. 1,5m w czasie przerwy, w trakcie przemieszczania się po korytarzu do innej sali, na klatkach schodowych, w szatni, przy wejściu do szkoły.

Przypominamy również, że ogranicza się na terenie szkoły przebywanie osób z zewnątrz, a jeśli ich obecność jest niezbędna, zobowiązuję się ich do stosowania środków ochronnych (osłona nosa i ust, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

Mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, bardzo prosimy o przestrzeganie powyższego.