Zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. kpt. pil. Stanisława Skarżyńskiego w Warcie

Klasy VIII:

25 czerwca (czwartek), godzina 16.00 – msza św. w kościele św. Mikołaja. Po mszy około godziny 16.45 przejście do sali gimnastycznej, pamiątkowe zdjęcie absolwentów i rozdanie świadectw i nagród. W uroczystości biorą udział uczniowie, wychowawcy, dyrekcja, przedstawiciel Rady Rodziców i organu prowadzącego. Zasady wejścia i wyjścia ze szkoły takie same jak podczas egzaminów, czyli maseczki, odstępy, osobne ławki i krzesła. Nie gromadzimy się przy szkole przed i po uroczystości. Nie przynosimy żadnych kwiatów, słodyczy itp. Jeśli rodzice mają ochotę spotkać się z wychowawcą czy innym nauczycielem, mogą to oczywiście uczynić, ale niestety poza budynkiem szkoły.

Klasy I-III

Po świadectwa przychodzimy pojedynczo, w maseczkach, nie tworzymy żadnych grup przed budynkiem szkoły. Nie przychodzimy wszyscy naraz! Mamy sporo czasu, wszyscy zdążą! Do budynku szkoły wchodzi jedynie uczeń lub jego rodzic. Tuż za otwartymi drzwiami będzie czekał wychowawca. Nie będą obecni inni nauczyciele. Po odebraniu świadectwa proszę
o udanie się do domów, aby nie tworzyć grup przy szkole. Po Was będą przychodzić następni rodzice z dziećmi!

Odbiór świadectw i nagród dla osób chętnych w dniu 26 czerwca 2020 roku (piątek) wg następującego harmonogramu wejść do budynku przy ul. Koźmińskiej 11:

Wejście główne:

Godziny: 8.00 – 9.00 – klasa 3 B

Godziny: 9.00 – 10.00 – klasa 3 A

Godziny: 10.00 – 11.00 – klasa 1 B

Godziny: 11.00 – 12.00 – klasa 1 A

Wejście od strony żłobka:

Godziny: 8.00 – 9.00 – klasa 2 A – wręcza dyrektor

Godziny: 9.00 – 10.00 – klasa  2 C

Godziny: 10.00 – 11.00 – klasa 2 B

Msza św. kończąca rok szkolny, w niedzielę 28 czerwca o godzinie 11.30
w kościele św. Mikołaja.

Kto nie odbierze świadectwa w piątek może uczynić to w następnym tygodniu, czyli
w dniach 29 czerwca – 3 lipca w godzinach od 8.00 do 13.00. W następnych terminach po wcześniejszym umówieniu się z panią sekretarz – telefonicznie (panie mogą być na urlopach)! Ewentualnie we wrześniu po powrocie do szkoły!

Klasy IV-VII

Odbiór świadectw i nagród dla osób chętnych w dniu 26 czerwca 2020 roku (piątek) wg następującego harmonogramu wejść do budynku przy ul. Świętojańskiej 5:

Wejście główne, od ul. Świętojańskiej:

Godziny: 8.00 – 10.00 – klasa 5 B

Godziny: 10.00 – 12.00 – klasa 7 A

Wejście od strony podwórka, przy boisku do siatkówki:

Godziny: 8.00 – 10.00 – klasa 4 A

Godziny: 10.00 – 12.00 – klasa 6 A

Wejście od strony stołówki, z tyłu budynku:

Godziny: 8.00 – 10.00 – klasa 6 B

Godziny: 10.00 – 12.00 – klasa 5 A

Wejście od strony biblioteki, za boiskiem ze sztuczną nawierzchnią: