Sukces w Turnieju Wiedzy Pożarniczej -„Młodzież zapobiega pożarom”.

W dniu 28 lutego w sali WCK W Warcie odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej -„Młodzież zapobiega pożarom”. Uczeń SP Warta - Michał Ugorny wykazał się nieprzeciętną wiedzą w zakresie ochrony przeciwpożarowej, zajmując pewne I miejsce i awans na kolejny szczebel rywalizacji. Nic dziwnego, w końcu Jego starszy brat Mikołaj Ugorny przed kilkoma laty odniósł podobny sukces, a jak to się mawia - „genów nie oszukasz”. Na zdjęciu także absolwent PG Warta Szymon Zyl, który obecnie reprezentuje barwy lokalnego ZSP Warta, także zwycięzca swojej kategorii. Wszyscy mocno zakorzenieni w strukturach OSP. Cieszy fakt, że młodzi ludzie rozwijają swoje pasje oraz mają świadomość jak ważne jest bezpieczeństwo drugiego człowieka.

źródło FB