GMINA WARTA SIATKÓWKĄ STOI

Trwający rok szkolny 2022/2023 to wyjątkowe występy naszych młodych siatkarzy. Reprezentanci SP Warta wzięli udział w zawodach w dwóch grupach wiekowych - Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej - w kategoriach chłopców i dziewcząt.

Jako pierwsze, dobrą passę zaczęły dziewczynki z klas 4-6 zdobywając v-ce mistrzostwo powiatu.

Kolejne zmagania to wysiłek chłopców z klas 4-6, którzy niedosyt wygranej swoich rówieśniczek zamienili na złote medale i puchar powiatu

Styczeń/Luty to kategoria starsza, czyli uczniowie klas 7-8.

W tej grupie bezkonkurencyjne okazały się reprezentantki naszej szkoły, które zdobyły tytuł Mistrzyń powiatu wygrywając wszystkie spotkania wynikiem 2:0!!

Niezwykłych emocji dostarczyli chłopcy, którzy sięgając po najcenniejsze medale musieli wspiąć się na szczyty swoich możliwości, gdyż już w pierwszym meczu z Brąszewicami wygrali po tiebraku, a następnie SP 10 Sieradz pokonali również w trzecim secie. Ostatni mecz z SP Gruszczyce mimo wygranej 2:0, był równie wyczerpującym zmaganiem.

Nadmienię tylko, że aby wystąpić w zawodach szczebla powiatowego, należy najpierw przejść eliminacje na poziomie gminy, a następnie rejonu

Naszą szkołę reprezentowały:

Igrzyska Dzieci - Martyna Sobczak, Patrycja Wazner, Amelia Andrzejczak, Wiktoria Woźniak, Hanna Maćczak, Zuzanna Greber, Maja Gaj, Emila Marczak Marczak, Wioletta Dorabiała.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Paulina Chruściel, Oliwia Marciniak, Emilka Emilia Pietrzak, Natasza Kozłowska, Janisława Dzieran, Marika Bednarek, Agata Sobczak, Blanka Blanka Magdalena Walczak, Wiktoria Atamaniuk.

Oraz reprezentowali:

Igrzyska Dzieci - Patryk Serweta, Miłosz Solarek, Marcel Dębicki, Jakub Szczepański, Jakub Kędzia, Cezary Raźniewski, Mateusz Ziółkowski, Jan Krawczyk, Remigiusz Alejziak.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Kuba Chotomski Chotomski, Tymek Sochacki, Jakub Kamola, Jakub Klimczak, Kacper Maćczak, Błażej Kalwaciński.

Dziękuję za wszystkie chwile spędzone na treningach.

Życzę abyście tę Pasję pielęgnowali w sobie przez całe życie! Bo siatkówka to nie tylko sport - to sposób i styl życia

Galeria zdjęć - GMINA WARTA SIATKÓWKĄ STOI