Patriotyczny Chór Radia Łódź - Szkoła Podstawowa w Warcie - Przybyli Ułani

Z okazji 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Radio Łódź zaprosiło do wspólnej zabawy uczniów w wieku od 7 do 14 lat, którzy mieli za zadanie zaśpiewać jeden z dwóch utworów: „Przybyli ułani” lub „Szara piechota”. Celem było promowanie i wspieranie wychowania patriotycznego wśród dzieci przez aktywność artystyczną oraz umacnianie świadomości narodowej.

Zwycięzcy otrzymają trzygodzinny pobyt wraz z wyżywieniem w Kompleksie Basenów Termalnych w Uniejowie. Ponadto Instytut Pamięci Narodowej w Łodzi przekaże wyjątkowe gry edukacyjne. SP Warta we współpracy z WCK MiGBP w Warcie przyjęła zaproszenie. Efektem jest przedstawiony poniżej film. Wyniki konkursu będą ogłoszone 11 listopada o godzinie 11. Prosimy trzymać kciuki. Serdeczne pozdrowienia kierujemy do uczniów klasy II b.