BIP

e-Dziennik

Hymn szkolny


hymn szkoły - podkład muzyczny

hymn szkoły - wersja z wokalem

Tu, gdzie płynie rzeka Warta
Jest miasteczko ukochane.
W nim ma szkoła sercu bliska,
Ja jej wierny pozostanę.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Tu koledzy, koleżanki,
Me przyjaźnie i rozterki.
Tu zdobywam wiedzę wszelką,
By wyruszyć w świat szeroki.

Ref. Patronem naszym Stanisław Skarżyński
Chciałbym być wielkim, takim jak był On,
By sławić imię naszej, drogiej Szkoły,
By pamięć o Nim żywa była wciąż.

Wizyta Ministra Edukacji i Nauki w naszej szkole

W dniu 25 czerwca 2021 r. gościliśmy Ministra Edukacji i Nauki - Przemysława Czarnka. Podczas spotkania minister podziękował dyrektorowi i nauczycielom za zaangażowanie w pracę z uczniami w trudnym czasie pandemii. Nie zabrakło również życzeń na kolejne lata wytężonej pracy. Na ręce dyrektora minister przekazał pamiątkowy album „Laur niepodległości” z dedykacją. Pan dyrektor z kolei przekazał panu ministrowi książkę autorstwa uczniów naszej szkoły "Jestem miasto Warta". Krótka, ale jakże owocna wizyta przejdzie do historii naszej szkoły. Ostatni raz minister oświaty gościł u nas ponad czterdzieści lat temu! Oby następna wizyta była znacznie wcześniej!

Zapraszamy do galerii zdjęć - Wizyta Ministra Edukacji i Nauki
źródło zdjęć - Ministerstwo Edukacji i Nauki